Strach na koniu – praktyczny poradnik jak go pokonać

Strach na koniu – praktyczny poradnik jak go pokonać

Druga książka napisana przez autora popularnej pozycji „Naturalnie – z siodła”. Tym razem tematyka koncentruje się na pokonaniu bariery lęków pojawiających się u ludzi związanych z różnymi sytuacjami w trakcie edukacji jeździeckiej czy zaawansowanego treningu. W książce znajduje się opis wielu przypadków trudności, przyczyn ich powstawania oraz sposobów ich przezwyciężania. Przedstawia szereg aspektów jeździectwa, ale w praktycznym wydaniu, Poruszane problemy tłumaczą jeźdźcowi jak jego działania postrzegane są przez konia. Pokazuje jaką technikę zastosować, aby codzienna jazda konna była przyjemna i bezstresowa…

Książka skierowana jest szerokiego grona jeźdźców – amatorów. Jest raczej poradnikiem niż podręcznikiem. Wychodzi ona naprzeciw potrzebom szerokiego grona osób, które kochając jazdę konną wciąż obawiają się pewnych trudniejszych sytuacji.

Książka jest wynikiem długoletnich doświadczeń w prowadzeniu ośrodka jeździeckiego i kursów jeździeckich dla osób o różnych poziomach zaawansowania.

Autor jest też twórcą rekonstrukcyjnej grupy Pułku Lisowczyków, kultywującej tradycję najdynamiczniej jeżdżącej formacji rycerskiej XVII w.

Zakup książki – biuro@jansowo.pl

Cena – 45 złhttps://allegrolokalnie.pl/oferta/ksiazka-strach-na-koniu-robert-jans