Zimowisko z końmi 2021

FERIE ZIMOWE 2021 – „ Zima konno”

zimowiskozkomi1 zimowiskozkonmi2 zimowiskozkonmi3


Wciąż uczestnicy naszych letnich turnusów jeździeckich wskazują ,że byłoby dobrze też zimą potrenować w naszym ośrodku. Dlatego jest taka możliwość na specjalnym  turnusie zimowym. Serdecznie zapraszamy do ośrodka JANSOWO wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie 9  zimowych dni . Nawet brak śniegu w tym nie przeszkodzi !

Jako jeden z nielicznych ośrodków jeździeckich organizujemy wczasy zimowe  ukierunkowane na osoby dorosłe i rodziny (a nie typowe obozy tylko dla dzieci czy młodzieży), uwzględniając specyfikę spędzania urlopów.

Oczywiście  motywem przewodnim  są  zajęcia jeździeckie , ale oprócz nich  każdego dnia są  organizowane  dodatkowe atrakcje, które nie pozwolą Wam się nudzić:)

Zajęcia konne : Podobnie jak w okresie wakacyjnym przewidujemy każdego dnia  intensywne zajęcia ukierunkowane na :  doskonalenie techniki naturalnej,  jazda na oklep poprawiająca dosiad, wykorzystując aurę – codzienne wyjazdy w teren; Spacery z końmi po okolicznym lesie;  Zajęcia jeździectwa naturalnego z  ziemi; Nauka spadania Co ważne – zajęcia  wykorzystują  metodę naturalną, najbardziej zbliżoną do zachowań koni w stadzie. Stosowane formy różnią się od metod tradycyjnych i w pełniejszy sposób pozwalają odkryć w nauce nie tylko radość z uprawiania takiej formy rekreacji ale też dodatkowe pokłady własnego zadowolenia. Pokazane metody odkryją przed Wami zupełnie nowe doznania, a formy ćwiczeń sprawią iż niektóre dotychczas wykonywane zadania okażą się łatwiejsze. (Wykorzystywane są naturalne bodźce stosowane przez konia w stadzie).

W czasie tego turnusu zaplanowanych jest łącznie 13 intensywnych zajęć/lekcji  jeździeckich. 

 • Celem naszych wczasów jest aby każdy uczestnik zdecydowanie podniósł swoje umiejętności podczas pobytu, a nie tylko „spędził czas w siodle”. Tu rzeczywiście uczestnicy „pracują” nad sobą i swoją techniką.

zimowiskozkomi4 zimowiskozkomi5 zimowiskozkonmi6

  • Pozostałe atrakcje: Kuligi, Lodowisko,  Geocaching,   wycieczka do kompleksu pałacowego w Wąsowie ( a tu specjalny deser) , Zabawy terenowe i  i wiele innych…
 • Koszt pobytu (obejmuje noclegi ; 3 posiłki dziennie, całodzienny program)

–  1920 zł/os. ( przyjazd do 12.00 pierwszego dnia  – wyjazd 15.00 ostatniego dnia)

– 1370 zł/os. Osoby towarzyszące jeźdźcom – nie korzystające z jazdy konnej

  • Termin : 06.02.(sobota) -14.02.2021 ( niedziela) –
                      
   Uwaga:  rezerwacje  przyjmowane są wyłącznie drogą mailową biuro@jansowo.pl  ( wtedy wysyłany jest formularz zgłoszeniowy).
  • Na stronie podawana jest na bieżąco ilość dostępnych miejsc. Zastrzegamy możliwość odwołania  turnusu w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń na dany termin.
  • Turnus skierowany jest na pobyt osób dorosłych , rodzin, itp. Zajęcia dla  dzieci wyłącznie powyżej 10 lat. 
 •  Na  zimowisko nie przyjmujemy zgłoszeń od  osób  z „zerowymi” umiejętnościami ( konieczna umiejętność co najmniej kłusa anglezowanego)  .

Uwaga: Dzieci do lat 14 muszą  przyjechać z opiekunem, gdyż pobyt ma charakter wczasów – a nie obozu młodzieżowego z „opieką pedagogiczną”

zimowiskozkomni8 zimowiskozkonmi7 zimowiskozkonmi8